چسب و ماستیک

چسب و ماستیک

ماستیک ها و چسب ها

ماستیک ها جهت پر کردن درزهای اتصالات می باشد که نقش موثری را در تامین حفاظت ، دوام ، زیبایی و بویژه آب بندی ساختمانهای مسکونی ، صنعتی و عمومی ایفا می کند و همچنین برای درزگیری درزهای انبساط و اجرایی مصرف می شود.

چسب بتن مایع غلیظ پلیمری است که در عملیات ترمیم سطوح بتنی و چسباندن بتن جدید به قدیم کاربرد ویژه ای دارد.که مقاومت کششی، خمشی، و همچنین دوام بتن را افزایش می دهند. ولی مهمترین خاصیت آن چسبندگی و جلوگیری از ترک خوردن بتن بعد از خشک شدن می باشد و نیز در افزایش چسبندگی ملات های ترمیمی کاربرد دارد ، کارایی منحصر به فرد دیگر این محصول آب بند نمودن ملات و بتن و ایجاد مقاومت بالا در مقابل نفوذ آب و املاح شیمیایی می باشد.

چسب کاشی-سرامیک نویان شیمی یک چسب پایه سیمانی می باشد و بر اساس استاندارد های اروپا و با مقاومت و طول عمر بالا طراحی گردیده است و مخصوص نصب کاشی بر روی کاشی ،کاشی روی سطوح سیمانی ، کاشی روی سطوح گچی و نصب سنگ نما، ساخته شده است و بر پایه رزینهای مصنوعی مناسب ، بدون وجود مواد مضر برای پوست دست میباشد

به دلیل تولید صنعتی و کنترل کیفیت مستمر، دارای یکنواختی و کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ملاتهای سنتی است.
این چسب در دو رده چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری برای نصب کاشی وسرامیک  تولید شده و کار کردن با انها فوق العاده راحت و آسان است.